Unkategorisiert
5 Products
- Kort (2)
- Echt bont (2)
- A-symmetrische kraag (1)
- Met capuchon (1)
- Staande kraag (2)
- Versano (5)
- Leren jassen (2)
- Winterjassen (1)
Productcategorieƫn
Prijs
Lengte
Soort Bontkraag
Kraagtype
Merk
Jassen
-

Uitverkoop
€199.95Oorspronkelijke prijs was: €199.95.€169.95Huidige prijs is: €169.95.Een kort, getailleerd leren jasje van soepel lamsleer. Model 315 in zwart heeft een staande kraag en verfijnde ritsdetails en combineert gemakkelijk met je dagelijkse outfit.
Model 315 in het kort- Echt lamsleer Ā· kleur zwart
- Kort model met getailleerde pasvorm
- Staande kraag en zakken met ritssluiting
- Polyester voering, zonder warme vulling
Kies uw kleur:
ā¶Bekijk de productvideoPasvormadvies: Dit model heeft een getailleerde pasvorm. De maattabel is afgestemd op normale kleding: een shirt of maximaal een dunne wollen trui. Meet uw borst-, taille- en heupomtrek over deze kleding en vergelijk uw lichaamsafmetingen met de maattabel van 315. Controleer daarnaast de rug- en mouwlengte. Wilt u dikkere kleding dragen of twijfelt u tussen twee maten? Vraag ons om persoonlijk maatadvies.
Bekijk de YouTube-video over het opmeten van je maten. Vragen over jouw maat? Neem contact op met Versano.
Let op ā draagadvies: Deze elegante leren jas heeft een lining, maar geen warme vulling. De jas is ontworpen om het hele jaar door stijlvol te dragen, afhankelijk van de temperatuur. Draag er op koude dagen een dunne wollen trui onder voor extra warmte en draagcomfort.
Levertijd: levering binnen 2 tot 3 werkdagen.
Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina -
Uitverkoop
€149.95Oorspronkelijke prijs was: €149.95.€89.95Huidige prijs is: €89.95.De SabrinaĀ dames winterjas met bontkraag in blauw heeft een 2 rechte zakken met rits in de zij, en 2 zakjes met rits bij de schouders. De biezen zijn mooi afgewerkt met cognacĀ kleur rexion leer. De kraag is van 100% American Raccoon bont en optioneel (los te bestellen). Uiteraard is de bontkraag ook in kunstbont te bestellen in diverse kleuren. Deze dames jas met bontkraagĀ heeft een uitstekende afwerking en is Italiaans getailleerd.
OPTIONEEL: KRAAG RACCOON ECHT BONT OF RACCOON KUNSTBONT
Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina -
Uitverkoop
€189.95Oorspronkelijke prijs was: €189.95.€129.95Huidige prijs is: €129.95.Deze leren jas is een echte blikvanger en blinkt uit in draagcomfort en model. Het duurzame lamsleer heeft een bijzonder mooie wassing voor een sportieve en toch chique look. Draag hem bijvoorbeeld bij jeans of bij een chino. De jas heeft twee diepe steekzakken met een rits en een binnenzak. Deze heren leren jas heeft een uitstekende afwerking en is Italiaans getailleerd.
Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina







